ממליצים

מוסדות בני דוד זוכים לעבוד בשיתוף פעולה מעולה עם צוות משרד פלטין אדריכלות המתמחה בבניית מבני ציבור במגזר הציוני דתי. צוות המתכננות מלווה אותנו לאורך כל הדרך משלב החשיבה, ניתוח הצרכים, פרוגרמה תכנון ראשוני ומפורט. מעקב אחר הביצוע ומתן פתרונות יצירתיים במהלך כל התהליך.
הניסיון הרב שצבר משרד האדריכלות פלטין והיכולת הגבוהה לנתח ולהקשיב לצורכי הלקוח מסייעים מאד להגיע לתוצאות טובות, מכובדות ופונקציונליות.
ליאור שטול
מנכ"ל מוסדות בני דוד, עלי
היישוב כוכב השחר עובד במשך השנים האחרונות במספר פרויקטים והתייעצויות עם פלטין אדריכלות. אנחנו מרוצים מאד מצורת העבודה, מהיצירתיות, מהפתרונות לתקלות ובעיות בדרך וכמובן מהליווי הצמוד והמשמעותי לאורך הפרויקט בצורה עיניינית, נעימה ומקצועית.
גבי ברשישת
מנהל הישוב כוכב השחר
בשנה וחצי האחרונות האולפנא מתכננת מבנה לפנימייה עם יהודית ניצן ממשרד פלטין אדריכלות.
למרות שהמבנה מורכב הן מבחינת הדרישות שלנו, והן מבחינת המיקום, אנו זוכים למענה רציני, יצירתי, הגיוני ומהיר.
יהודית יוזמת ומקדמת דברים ומנסה לפתור בעיות שמתעוררות במהלך העבודה. נציין גם שיש הקשבה והתייחסות אמיתית להערות שלנו, והתכנון מתבצע בשילוב פעולה מלא ובמילוי כל דרישותינו גם כשיש שינויים רבים.
יהודית משקיעה בלימוד התחום והצרכים שלנו, ומוכנה להשקיע זמן ומאמץ לתכנון טוב יותר ומתקדם כולל סיורים בשטח ובמקומות אחרים. משרדה מתפקד בצורה נעימה וטובה בנושא תיאומים פגישות וכו' וכמובן הכל במאור פנים במקצועיות ובהקשבה. הרבה הצלחה.
משה בטיש
מנכ"ל לשעבר אולפנא לבנות, עפרה
אולפנת לבונה נכנסה לתהליך של תכנון מבנה כיתות ופנימיה. שירה דרורי מטעם משרד פלטין אדריכלות עובדת איתנו בקצב שנוח לנו ובאופן מסודר, היא מקדמת את הדיונים בשיקולים השונים ואת קבלת ההחלטות. שירה כללה בתוכנית גורמים שונים כגון, מסגרת תקציב, פרקטיקה וחסכון תפעוליים, עיצוב מתאים למוסד ושמירה על האופי החם והביתי של האולפנה. שירה שותפה מלאה לכל דיון והתלבטות בתכנון וזורמת איתנו. שירה וצוות פלטין, דוחפים את הפרויקט קדימה לשביעות רצוננו.
נתנאל קדר
מנכ"ל, אולפנת לבונה
משרד האדריכלות פלטין והאדריכלית מטעמם היתה קשובה לכל בקשותינו, הכל במאור פנים וחיוך, גם אם שעגנו אותם... לבסוף בנינו בניין גם יפה וגם פרקטי.
אלון מולדובן
מנכ"ל לשעבר ישיבת בני חיל, קדומים
עבדתי לאורך תקופה ארוכה עם משרד פלטין. המשרד מסודר, מאורגן ועונה מהר לבקשות, התוכניות טובות, עונות על כל הצרכים ועומדות בקריטריונים, ואנחנו היינו מרוצים מאד. אשמח מאד להמשיך ולעבוד מולם בעתיד בפרויקטים נוספים.
צבי אפיריון
מנהל לשעבר אולפנת להב"ה, קדומים
חיפשנו להפוך קרקע סתמית בהר הזיתים לתצפית ייחודית. יהודית ושירה הגיעו עם רעיונות יצירתיים, הנשענים על ידע נרחב בתחומי האומנות והעיצוב. הקבלן המבצע קיבל ליווי מקצועי, כך שהתוצאה היתה מושלמת, תודה.
עמיחי ברוורמן
מנהל לשעבר ישיבת בית אורות
תודה רבה על שירות מקצועי, אדיב ,ואישי בתכנון מתחם המדרשה. במהלך העבודה לתכנון המתחם, התרשמתי מאוד מהזמינות והרצון לסייע בכל דרך אפשרית, מהמקצועיות הרבה ומהעמידה בזמנים. נשמח להמשיך לעבוד עם משרדכם בפרוייקטים נוספים.
יהודה אקשטיין
מנכ"ל מדרשת בינת, שבות רחל